MIEJSCA NOCLEGOWE „W STARYM MŁYNIE” TO:
8 POKOI 2-OSOBOWYCH
APARTAMENT 2 POKOJOWY PRZEZNACZONY DLA 4 OSÓB.

3 POKOJE (NR 1-3) ZNAJDUJĄ SIĘ W CZĘŚCI DAWNEGO MŁYNA PAROWEGO, POWSTAŁE W 2006 ROKU WRAZ Z OTWARCIEM RESTAURACJI, ZOSTAŁY ONE CAŁKOWICIE ZMODERNIZOWANE W ROKU 2015 ZACHOWUJĄC ELEMENTY STYLU SECESYJNEGO CHARAKTERYSTYCZNEGO DLA WNĘTRZA RESTAURACJI.

APARTAMENT (NR 7) ORAZ 5 POKOI (NR 4,5,6,8,9) ZNAJDUJĄ SIĘ W CZĘŚCI NOWEJ, DOBUDOWANEJ W 2015 ROKU KONDYGNACJI, ICH WNĘTRZA SKŁANIAJĄ SIĘ KU NOWOCZESNOŚCI, SĄ BARDZO PRZESTRONNE, ALE ZARAZEM PRZYTULNE. W POKOJACH ZACHOWANE ZOSTAŁY ELEMENTY STYLU SECESYJNEGO CHARAKTERYSTYCZNEGO DLA CAŁEGO OBIEKTU, JEDNAK TYM RAZEM ZOSTAŁY ONE JEDYNIE DELIKATNIE ZAAKCENTOWANE W MEBLACH STANOWIĄCYCH WYPOSAŻENIE POKOJU.

OLCHA POCHODZĄCA Z DOLINY BARYCZY POŁĄCZONA Z NIEBYWAŁYM KUNSZTEM MIEJSCOWYCH RZEMIEŚLNIKÓW - STOLARZY SPRAWIŁY, ŻE WNĘTRZE KAŻDEGO POKOJU NABRAŁO NIEWIARYGODNEGO STYLU, DOSTOJNOŚCI I PRESTIŻU JEDNOCZEŚNIE TWORZĄC DOSKONAŁE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU, SPRAWIAJĄCE, ŻE KAŻDY, KTO W NIM PRZEBYWA CZUJE SIĘ „JAK W DOMU”.

POKOJE ZOSTAŁY ZAOPATRZONE W TELEWIZORY 32” SAMSUNG, KLIMATYZACJE, ORAZ SWOBODNY DOSTĘP DO INTERNETU WIFI JAK I POŁĄCZENIE KABLOWE DO KAŻDEGO POKOJU.

WYGODNE PRZESTRONNE ŁÓŻKA
NOCLEGI ZE ŚNIADANIEM
RESTAURACJA NA MIEJSCU
DOSTĘP DO SALI KONFERENCYJNO BALOWEJ
JEST TO MIEJSCE IDEALNE NA SPOTKANIA BIZNESOWE JAK I OKOLICZNOŚCIOWE UROCZYSTOŚCI RODZINNE!