Restauracja „ W Starym Młynie” mieści się na dwóch kondygnacjach.

PARTER
Na parterze, gdzie znajduje się bar kawowy i alkoholowy, posiadamy 40 miejsc przy przy 8-miu stolikach.

Parter przeznaczony jest głównie do obsługi klienta indywidualnego ale możliwe jest organizowanie imprez dla mniejszej ilości gości takich jak urodziny, jubileusze, chrzciny, stypy, czy komunie.

Organizowaliśmy tu również wielokrotnie mniejsze uroczystości weselne.

PIĘTRO
Na pierwszym piętrze sala bankietowa pozwala na zorganizowaniu przyjęć nawet do 120 osób w ustawieniu tzw. biesiadnym (wesela, komunie, jubileusze).

Główna sala bankietowa: 90 - 150 osób

Ustawienie biesiadne: do 120 osób

Ustawienie szkoleniowe/kinowe: do 150 osób

Mniejsza sala bankietowa - 30 osób

Sale przedzielone są uchylnymi drzwiami.

Istnieje możliwość ulokowaniu naszych gości wspólnie na obu salach, lub możemy wydzielić mniejszą salkę na spotkania kameralne do ok 30 osób.

Główna sala bankietowa posiada dębowy parkiet, który doskonale sprawdza się w trakcie imprez tańczonych. Sala ta wyposażona jest w klimatyzację, wentylację mechaniczną i grawitacyjną, które umożliwiają wymianę powietrza przy dużej ilości gości.

W sali Głównej istnieje MOŻLIWOŚĆ ORGANIZOWANIA SZKOLEŃ, gdzie przy ustawieniu szkoleniowym/kinowym pomieści możemy swobodnie do 150 osób.

Sala posiada bardzo dobre parametry akustyczne dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji stropu. Zarazem na uwagę zasługuje fakt ,że dysponujemy własnym sprzętem nagłaśniającym, rzutnikiem multimedialnym oraz stałym dostępem do internetu Hot Spot WiFi.

IMPREZY, JAKIE ORGANIZUJEMY:
W Starym Młynie istnieje możliwość zorganizowania każdej imprezy biznesowej , rodzinnej czy innej okolicznościowej:

Wesela
Komunie
Urodziny
Imieniny
Stypy
Spotkania rodzinne
Spotkania biznesowe
Szkolenia i inne...